Museum lidských zvláštností

23. dubna 2008 v 21:15 | Carcool
Zdrojík: *Šárka*
Stojí to za to! Klikni na "Celý článek". Je to zajímavé.

Zajímavý Email :
ANOMÁLIE LIDSKÉHO TĚLA - voskové figuríny
GIOVANNI A GIOCOMO TOCCSI
Siamská dvojčata ze Sardinie. Žili v letech 1877-1930. Vystupovali s berlínským divadlem Panoptikum. Kariéru zakončili v roce 1912. Oženili se a usadili v Benátkách.
GRACE MAGDANEL
Vyhrála soutěž o nejošklivější ženu světa. Vydělávala si v cirkusech. Byla několikrát vdaná. Porodila syna, který byl později jejím manažerem až do její smrti v roce 1912.
ENNI
Žila v 18.století na Islandu. Jediný případ v historii lidstva. Byla to normální žena, ale místo nosu jí narostl prasečí rypák. V dospělosti se vdala a porodila zdravé děti.
LAZAR A JOHN BARISTA KOLLEDEROVI
Siamská dvojčata se narodila v Londýně r.1617. John, který vyrůstal z hrudi kompletně vyvinutého bratra po celý život nic nejedl ani nepil a byl označován jako cizopasník, i když Lazar se k němu choval velmi vlídně.
LOLA FERRARI
Pochází z Francie. Přes plastickou operaci je zapsána jako žena s největšimi ňadry. Pro svůj pseudonym měla značné problémy s automobilkou stejného jména. Zemřela v loňském roce.
EDWARD NORDAKE
Měl dva samostatné obličeje, nacházející se na obou stranách hlavy. Když jedna tvář plakala, mohla se druhá smát.
BILL DAX
Třetí oko neumožnilo Billu lépe poznávat svět. Kvůli deformaci obličeje se stranil lidí. Svůj život ukončil sebevraždou ve věku 46 let.
ČTYŘOKÝ
Tento člověk žil na přelomu 19.a 20.století v Anglii. Měl dokonalý zrak a mohl se dívat každým okem jiným směrem.
ČLOVĚK NOSOROŽEC
Tohoto člověka příroda obdařila tak, že mu z nosu vyrostl roh, podobný zvířecímu
JEDNOOKÝ
Tento člověk dosud žije v USA a za každou cenu uniká popularitě. Odmítá veškeré nabídky na veřejné produkce.
CLEMENTINE DELEIT
Clementine vedla s manželem vlastní kavárnu s názvem U ženy s bradkou, kde nikdy nebyla volná místa. Po smrti manžela vystupovala v cirkusech.
FJODOR PETROV
Narodil se na Kavkaze. Byl celý porostlý srstí a byl označován jako vlčí člověk. Práce v cirkusech, kterou vykonával od 12let mu dala možnost cestování a osvojení cizích jazyků. Později si založil knihovnu a zabýval se filozofií.
PASCAL PINONA
Žil v Mexiku v prvních desetiletích tohoto století. Druhá hlava byla s první spojena prostřednictvím společného mozku. Nebyla samostatně funkční, jen mrkala a hýbala ústy. Když první hlava přijímala potravu, na tváři druhé hlavy se objevil spokojený výraz.
BUSTER SIMCUS
Nejtlustší člověk na světě. Narodil se v roce 1959 a žije v Dallasu. Když v roce 1995 dosáhla jeho váha 610kg, podrobil se odtučňovací kúře a nyní váží 96kg. hodlá se ještě podrobit operaci, která by jeho váhu snížila o dalších 20kg.

Zajímavé. Zkus se zamyslit, jak dokázali na tomhle světě takoví lidé žít. Můžeme jan obdivovat jejich trpělivost a smířivost s tím, jací jsou. Myslím, že to pro ně nebylo vůbec lehké.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.